Smurfs Subliminal Message – Şirinler Sübliminal Mesaj


Smurfs Subliminal Message – Şirinler Sübliminal Mesaj.

18 thoughts on “Smurfs Subliminal Message – Şirinler Sübliminal Mesaj

 1. filime subliminal mesaj kominizimi kötùlemek amacıyla koyulmuştur hesi o.ç amerika yüzünden şirinlerin orjinali kommunisttir.

 2. 1:20 ..atladığın bi sübliminal msj ..asla gözünden kaçmamalıydı..şirin babanın hemen altında

 3. 19. saniye o işareti çok görüyorum ben ama ne anlama geliyo bilmiyorum sölermisiniz
  

 4. her sakallıyı dedeniz sanmayın ya. ben sadece kayanın solundakini görebildim. Ki geçin bunları disneyin komünizmi çürütmeye çalışmasından ibaret bir şey bu. ama olmamış.

 5. Ya inanıyoruz ama çok zorlama olmuş bu, adamlar devasa yazıyolar aslan kralda olduğu gibi artık korkuları yok, bulutlarda ki vs çok zorlama olmuş, kayada yazan bariz görülüyo ama metroda pek bi şey seçilmiyo, şuan disney de çok büyük projeler peşindeler. 3d gözlüklar adb de yasaklandı ama biim ülke dahil pek çok ülkede satışı devam ediyo, yaydığı elektro manyetik dalgalar zihne çok zararlı deniyor. bu mesajları artık 3d verecekler ve daha tehlikeli boyutlarda yapıcaklar.

 6. şirinler zaten kominizmi anlatıyor subliminal mesaj olması gayet normal birşey

 7. şirinler çizgi filimi nasıl ki komünist olarak ortaya çıktı.. orspu çocuğu amerika buna da el atacaktı en kısa zamanda,yoksa olmazdı..napcaktı, bu şirinler çizgi flimini insanlara ve yeni nesil küçüklerimize en kötü ve çıkarcı bir şekilde yansıtacaklardı…. ben bu versiyonu için söylüyorum yoksa eskisi gayet izlenilirdi.bunun orjinaliyle yakından uzaktan hiç bir alakası yok. allah bunların topunun belasını versin namussuz köpekler.
  -admin bunu bi kenara yaz-

 8. 2. resimde şirin babanın bizim baktığımız açıdan bakıldığında sol ayağının altındaki gözü ve piramiti de rahatlıkla görebilirsiniz.

 9. Besides all that stuff there is an upside down cross when the evil guy is playing puppets. and again in the movie he flips off the audience with his thumb outwhen he is sitting on the city street and cautches somthing. (Symblizing that he wants to have sex). And after that part they start to make him as a funny bad guy. After that i left the movie.

Comments are closed.